05 grudnia 2023
Imieniny: Saby, Kryspina

Nasza słodka historia

historia„Ten słodki , maślany zapach pysznych kruchych ciasteczek, drożdżówek czy pączków poznany w dzieciństwie, towarzyszy mi każdego dnia w cukierni, gdzie już trzecie pokolenie rodziny Biernackich kontynuuje tradycję i tworzy wykwintne słodkości.” - tak w kilku słowach tę słodką historię przedstawia Michał Biernacki, obecny współwłaściciel cukierni, wierny tradycji którą rozpoczął jego Dziadek, kontynuowali Rodzice i wciąż kontynuuje On wraz z żoną.

Pracownia Cukiernicza J.M.B. Biernaccy tworzy swoje wypieki oraz lody z finezją i wiarą w to, że nowe trendy należy budować w oparciu o solidny fundament jaki daje prawdziwy kunszt cukierniczy poznawany przez lata doświadczeń i pracy.

W oparciu o tradycyjne metody i receptury, na bazie naturalnych surowców wytwarzamy słodkości oraz lody tradycyjne o niepowtarzalnym smaku, któremu stali klienci nadali miano "Smaku Legendy".

historia

Każdy, kto poszukuje prawdziwych, oryginalnych lodów, wytwarzanych metodą tradycyjną, ciężkich, prawdziwie zimnych, o smaku który zapewniają tylko prawdziwe owoce wykorzystywane w produkcji, zostanie oczarowany i uwiedziony smakiem naszych lodów i deserów.

Jeśli tęsknicie za prawdziwą Wz-ką, kremówką czy sernikiem z pewnością rozsmakujecie się w naszych wyrobach.

 

historia

Pracownia cukiernicza – siedziba firmy, oraz pierwsze dwie firmowe cukiernie mieszczą się w Kazimierzy Wielkiej. W 2009 roku postanowiliśmy poszerzyć dostępność naszych produktów i powstała kolejna firmowa cukiernia w Krakowie, pod marką „Smak Legendy, Ciasta i Krakowskie Lody”, która mieści się przy ul. Długiej 19.

 

Serdecznie zapraszamy na degustację naszych wyśmienitych ciast i pysznej kawy!

Kawa z ciastkiem smakuje inaczej!